Par mums            


         “RARF”,  saīsinājums no „restoration and rebuild factory”, un no angļu valodas nozīmē- restaurēšanas un remonta darbnīca.

      Dodam jūsu automašīnai dzīvot otro mūžu! 

Mūsu pretrūsas apstrādes tehnoloģija ir unikāla, kurai nav anologu, lai šo problēmu novērstu ilgtermiņā,  ar izcilu darba kvalitāti un garantiju.  Jaunām automašīnām, nodrošinam aizsardzību pret koroziju  uz vairākime gadiem. Mums ir pieredze strādājot ar pretrūsas līdzekļiem, testējot tos un meklējot labāko apstrādes tehnoloģiju. Šāda pakalpojuma galvenais mērķis ir novērst radušos problēmu ilgtermiņā. 

Latvijā, auto pretrūsas apstrādes nozarē trūkst kvalitatīvu pakalpojuma sniedzēju, kas spētu nodrošināt garantiju savam darbam.Automašīnu, kam tika veikta pretrūsas apstrāde, īpašnieki sūdzējušies, ka mūsdienu auto servisi laika taupības nolūkos, šo problēmu novērš tikai uz īsu laika periodu. Pretrūsas apstrādes tehnoloģija Latvijas servisos ir tendēta uz maksimāli īsu apstrādes laiku un ātras peļņas gūšanu. Maldinot auto īpašniekus..


Izvēloties mūsu pakalpojumus, jūs saņemsiet ar augstvērtīgiem materiāliem un pareizu tehnoloģiju vēlamo rezultātu. 


     Kad auto īpašnieks ierodas servisā, automašīna tiek likta uz pacēlāja un rūpīgi nomazgāta. Tiek veikta rūpīga izpēte, lai noteiktu, cik daudz laika un izejmateriālu nepieciešams, lai tiktu īstenots apstrādes projekts. No auto stāvokļa ir atkarīgas pakalpojuma izmaksas.

Lai šādu projektu veiktu, jāīsteno sekojoši soļi: 

  • automašīnas atbrīvošana no rūsas (smilšustrūkla ar kvarca smiltīm), 
  • pareiza pretrūsas apstrāde ar rūsas pārveidotāju, 
  • automašīnas apstrāde ar reakcijas grunti, 
  • pretšķembu aizsargmasas uzklāšana,
  • auto apakšas apstrāde ar aizsargvasku, 
  • pēc klienta vēlmēm var tikt veikta pilnīga automašīnas atjaunošana, izjaucot to un samainot defektētās detaļas pret jaunām.RARF PRETRŪSAS APSTRĀDE

RARF PRETRŪSAS APSTRĀDE